Jump to content

Pozdrav goste!

Slobodno se registriraj ukoliko želiš sudjelovati u raspravama i zabavljati se s ostalim forumašima!

Photo

Filmovi O Vukodlacima...

• Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 zmay

zmay

Zmay

• Član
  • PipPipPip
  • 1060 posts

Posted 22 May 2008 - 09:55

Sinoć sam pogledao 2 filma sa vukodlacima, prvom se ne mogu sjetiti imena a drugi je Američki vukodlak u Parizu.

Ovak, prvi bi trebao biti kakti horor a mi smo se na poslu valjali od smjeha izjavama, maskama, scenama i osltalim glupostima...tom filmu dajem 1,5/10

Ovaj drugi film je isto loš al tko voli takve filmove neka izvoli...ja mu dajem 2/10...

Da li volite gledati flmove o vukodlacima? Što mislite o njima?

#2 Ascharnduil

Ascharnduil

Pustolov

• Član
  • PipPip
  • 240 posts

Posted 22 May 2008 - 10:03

Mislim da sam pogledao možda samo dva - tri filma o vukodlacima. Jedan se, mislim, zvao - u društvu vukova. Ili tako nešto... Za ostale se ne mogu sjetiti koji su :belj: Al inače mi filmovi o navedenima nisu nešto spektakularno.. (iako je ovaj koji sam naveo dobar, unatoč činjenici da je dosta star)

#3 samarilech

samarilech

Pustolov

• Član
  • PipPip
  • 336 posts

Posted 22 May 2008 - 10:18

Bacit oko na Dog Soldiers. Vod britanskih vojnika na vježbi u nekoj škotskoj zabiti and guess who decides to have some fun with them... Nema idiotizama sa kompjuterskom animacijom, sve su old-school mehanički efekti i izgledaju bolesno dobro.

Uglavnom, film je kult.

klik

#4 povjesničarka

povjesničarka

Sirena

• Član
  • PipPipPip
  • 2219 posts

Posted 22 May 2008 - 10:47

Gledala sam dog soliders i jedno par filmova s vukodlacima.
Neki su bili smjesni za krepat,drugi ono malo straha....
Al uglavnom filmove s vukodlacima koje sam pogledala bi im dala ocjenu 3/10

#5 SonneLeonardus

SonneLeonardus

Pustolov

• Član
  • PipPip
  • 397 posts

Posted 22 May 2008 - 11:05

Vukodlaci, ta predivna biča iz legendi, hollywood je pretvorio u pretjerano dlakave-ljudolike kostime. :D
Ni u jednom filmu(osim u underworld-u) ja nisam vidio ni jednu masku koja bi odgovarala mojoj predodžbi vukodlaka. Gledao sam čak i Grinčara(herija) i kad sam vidio uz sve moguće efekte koje su nabacali u film, kako su napravili vukodlaka... pa ono je više čovjek šišmiš, meni se čini nego vukodlak.
Posted Image
Ovo je prema mom viđenju vukodlak.
Nije dobra kvaliteta slike, ali igrica bloody roar II je pogodila kako ja zamišljam vukodlaka. Bez naravno odjeće koja je tu prikazana.

#6 povjesničarka

povjesničarka

Sirena

• Član
  • PipPipPip
  • 2219 posts

Posted 22 May 2008 - 11:08

Da...Underworld-zakon film,njega se stvarno isplati pogledati....
Hm..znači da imamo istu predodbu kak bi trebao izgledati vukodlak

#7 dorca vorbarra

dorca vorbarra

Kiss me

• Član
  • PipPipPipPipPip
  • 14332 posts
  • LocationPanonija

Posted 22 May 2008 - 11:46

kad sam bio klinac bio je na TV-u neki film o vukodlacima koji me isplašio do smrti. Sjećam se da je mjestmično kamera šla iz perspektive vukodlaka, da su za ubojstva najprije optužili divlje pse pa ih ubijali okolo (negdje u teksasu, ili tome slično), i da je stalno neki senilni starac vikao na francuskom "lukeruk, lukeruk", ili nešto slično, a nitko mu nije vjerovao.

Underworld? glupo i neuvjerljivo

#8 Aronys

Aronys

Moshi moshi, Jesus desu

• Član
  • PipPipPipPipPip
  • 13085 posts

Posted 22 May 2008 - 12:55

Najbolji film o vukodlaku je, po meni, klasik Vuk u kojem je ulogu vukodlaka imao Jack Nicholson. To je, brijem, prvi film o vukodlacima koji sam gledao, pa mi je stoga i najbolji. S njim je glumila i Michele Pfeiffer. Film je snimljen 1994.

Vjerojatno se sjećate tog filma. To je priča o čovjeku, kojeg jedne sniježne noći, kad se vraćao kući s posla, ugrize vuk. Uskoro nakon toga, on se počinje mijenjati. Ima bolji sluh, vid, no i glad u njemu raste. Uskoro mu počinju rasti i dlake po tijelu i polako se pretvara u vukodlaka.

#9 SonneLeonardus

SonneLeonardus

Pustolov

• Član
  • PipPip
  • 397 posts

Posted 22 May 2008 - 13:20

Nisam rekao da je film uvjerljiv, nego da prikazuje moju predodžbu o vukodlacima, jer mršavi koščati loše maskirani "vukodlaci" iz dosta filmova odgovara više mojoj predodžbi strašila iz žitnog polja, nego vukodlacima. Rekao sam kako vidim vukodlake...(see picture above)

#10 arel

arel

Pustolov

• Član
  • PipPip
  • 237 posts

Posted 22 May 2008 - 18:21

Prekrasna bića, a tako loše realizacije u filmovima. 99% filmova je toliko loše da ti se ne da gledati čak i ako bi radnja mogla imati smisla.

#11 kalthir

kalthir

woof woof

• Član
  • PipPipPipPip
  • 9144 posts

Posted 22 May 2008 - 18:30

http://en.wikipedia....erewolf_fiction

gledam ovu listu gdje su filmovi i sve izgleda onako pomalo bijedno.

#12 dorca vorbarra

dorca vorbarra

Kiss me

• Član
  • PipPipPipPipPip
  • 14332 posts
  • LocationPanonija

Posted 22 May 2008 - 18:59

Niti jedan od ovih filmova baš ne odgovara onom kojeg se ja sjećam. no s druge strane, ne sjećam se nbaš jako puno... :unsure:

Edit:Našao sam ga!! :great:

#13 Stream of Consciousness

Stream of Consciousness

Lindaril

• Član
  • PipPipPip
  • 1813 posts
  • LocationWasteland (Deep in heaven)

Posted 22 May 2008 - 19:34

Posted Image

Benicio del Toro u novom Wolf Manu. S tim bi outfitom istinabog svatko izgledao opako.

#14 dorca vorbarra

dorca vorbarra

Kiss me

• Član
  • PipPipPipPipPip
  • 14332 posts
  • LocationPanonija

Posted 22 May 2008 - 19:36

i dan danas ne podnosim filmove o vukodlacima, sve zbog tog starca koji je vikao 'Loug garog'

#15 autumn

autumn

not a newbie

• Član
  • PipPipPipPip
  • 7781 posts

Posted 22 May 2008 - 19:40

@Dorca, sjecam se tog filma! Bio je zbilja strasan! :unsure:

#16 SonneLeonardus

SonneLeonardus

Pustolov

• Član
  • PipPip
  • 397 posts

Posted 22 May 2008 - 22:15

Baš o tome govorim. Lik mi ne izgleda kao vukodlak, tj ne onako kako zamišljam. K vragu, pa takvi likovi ko na toj slici hodaju gradom... danju... a znam da nisu vukodlaci :belj: :lol: :great:
Ili bar mislim da nisu :lol: :lol: :lol:

#17 Klosharr

Klosharr

The Wild Rover

• Član
  • PipPipPipPipPipPip
  • 18511 posts

Posted 23 May 2008 - 08:55

aono... film je inspiriran sa World of Darkness rpg-om... ako ga gledaš na taj način, onda je donekle i uvjerljiv... ak ga gledaš samo ko film - čista koljačina... niš posebno više...

Benicio del Toro u novom Wolf Manu. S tim bi outfitom istinabog svatko izgledao opako.

benicio sam po sebi i bez makeupa izgleda gadno u 3 pi*** materine...

#18 autumn

autumn

not a newbie

• Član
  • PipPipPipPip
  • 7781 posts

Posted 23 May 2008 - 16:17

benicio sam po sebi i bez makeupa izgleda gadno u 3 pi*** materine...

:love:
Totalni of topic ali Benicio del Toro je :dry: :think:

#19 Klosharr

Klosharr

The Wild Rover

• Član
  • PipPipPipPipPipPip
  • 18511 posts

Posted 23 May 2008 - 16:25

da se ispravim... gadno u smislu bad motherfucker...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users